MENU
en
EVENTYPROPONUJEMY PAŃSTWU

RESTAURACJĘ

w której możemy przygotować kolacje, bankiety, coctaile, konferencje, spotkania prasowe do 130 osób, w dowolnej formie wybranej przez Państwa.

PRIVATE DINING ROOM

dedykowany dla max. 25 osób, odpowiedni dla szkoleń firmowych, kolacji i lunchy biznesowych, spotkań integracyjnych, spotkań nieformalnych, degustacji win i uroczystości rodzinnych w kameralnej atmosferze, sala posiada LCD 46".

LUNCH MENU

od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 17.00, proponujemy danie główne i deser w cenie 25 pln. Codziennie zmieniamy menu.

KUCHNIĘ MIĘDZYNARODOWĄ

autorstwa naszego zespołu Kucharzy, niezwykle ambitnych   i  utalentowanych, którzy z wielką pasją i zaszczytem przygotowją dla  Państwa swoje kulinarne pomysły.

DEGUSTACJĘ WIN

podczas których będziecie Państwo mogli poznać nie tylko smaki wina, ale i spróbować dań specjalnie do nich dobranych. Degustacja win może uświetnić  kolację firmową jak i spotkanie w gronie przyjaciół.

SZKOLENIA Z WIEDZY O WINIE PROWADZONE PRZEZ SOMMELIERA

gdzie  poznacie Państwo typy i style win, sztukę degustacji win, główne szczepy winogron, sposób doboru win do okoliczności i potraw, ciekawostki i anegdoty winne oraz interpretację etykiet 'Nowego-' i 'Starego Świata'.

KOSZE UPOMINKOWE I PREZENTY OKOLICZNOŚCIOWE

które przygotowaliśmy jako propozycję prezentu zarówno biznesowego jak i okolicznościowego. Proponujemy szeroki wybór win, specjały kuchni włoskiej, ręcznie wytwarzane słodycze, oryginalne opakowania - pudełka , kosze, drewniane skrzy